zaloguj się   |    mapa strony   |
RSS
SmodCMS

Zjazd Mrozy 2015

27.03.2015

Spieszymy z dobrą nowiną - tegoroczny Zjazd odbędzie się między 29 a 31 maja. Choć zeszłoroczna przeprowadzka do Warszawy była bardzo ciekawą przygodą, tym razem zobaczymy się w mieście… Mrozy. Tak, Mrozy uzyskały prawa miejskie 1 stycznia 2014 roku! Myślimy, że dla wielu uczestników Zjazdu, to pierwszy z wielu dobrych powodów, żeby odwiedzić Mrozy i zobaczyć, co się zmieniło.

Przed nami XV (!) Zjazd, a my jak co roku staramy się, żeby było to wyjątkowe spotkanie różnych środowisk związanych z edukacją informatyczną. Naszym celem jest, by było to ważne, inspirujące i opiniotwórcze wydarzenie zarówno dla nauczycieli, jak i całego środowiska związanego z edukacją informatyczną! Uczestniczymy w zaprzyjaźnionych konferencjach, podziwiamy Wasze sukcesy i poznajemy Wasze oczekiwania. Układając program Zjazdu chcemy stworzyć wszechstronne wydarzenie, na którym każdy będzie mógł znaleźć to „coś” dla siebie. Zmierzamy więc zaproponować zajęcia dedykowane nie tylko dla nauczycieli informatyki, ale także dla nauczycieli wszystkich przedmiotów. W tym roku pracujemy pod hasłem „Ile kroków do cyfrowej szkoły”. Wspólnie z Wami będziemy się zastanawiać, w jaki sposób budować cyfrową szkołę zarówno na poziomie i na miarę poszczególnych placówek, ale także na poziomie gminy, województwa czy kraju. Ile i jakich kroków należy podjąć, by „po pewnym czasie stwierdzić”, udało się. Jest sukces. „Jest” - bo proces tej budowy pewnie powinien trwać ciągle.

Jako, że jest to jubileuszowa konferencja, nie zabraknie czasu na refleksje, podsumowania i wspomnienia.

Przed nami dużo pracy. O postępach będziemy Was na bieżąco informować. Zarezerwujcie ostatni majowy weekend dla Mrozów. Zapraszamy!

Organizatorzy

Wersja do druku
« inne aktualności